Zabawa w jednym miejscu

Sklep internetowy DeFi powstał jako realizacja pomysłu, który ma zapewnić klientowi przyjazny, wysokiej jakości, wygodny i tani zakup online. Naszą misją jest zapewnienie „dobrej ceny dla wszystkich kupujących” i dlatego oferujemy różnorodne produkty domowe, zdrowotne, pielęgnacyjne i rozrywkowe po bardzo korzystnych i konkurencyjnych cenach. Wszystkie produkty są starannie dobrane, a każdy z nich ma swoją własną historię. Naszą misją jest zapewnienie każdemu klientowi doskonałego doświadczenia zakupowego, od momentu złożenia zamówienia, aż do odbioru paczki, a także zapewnienie pełnego wsparcia i troskę o zadowolenie naszych klientów, również i po zakupie.


Kim jesteśmy?

Jest firmą od 2021 r. zajmującą się sprzedażą bielizny za pośrednictwem sklepu internetowego.
W sierpniu 2021 roku e-sklep przeszedł znaczną modernizację. Platformą e-sklepu stał się Shopify podłączony do systemu informacyjnego Baselinker.

Podstawowym założeniem przy projektowaniu e-sklepu stała się pełna orientacja na kupujących – łatwe znalezienie pożądanej bielizny czy strojów kąpielowych, pomoc przy wyborze towaru, wysoka jakość i i szybko dostarczany asortyment w dobrej cenie, maksimum informacji w opisie towaru wraz ze zdjęciami w wysokiej rozdzielczości, proste i bezpieczne zakupy, a także zapewnienie niezawodnej obsługi klienta.

Ponad 10.000 zadowolonych klientów w ramach działania sklepu.

E-mail

info@defi-home.eu

Godziny pracy

Od poniedziałku do piątku: 9:00  – 18:00

Informacje o firmy

Data rejestracji: 17.08.2021

Numer KRS: 0000917875

Dane identyfikacyjne

© 2021 – 2022 DeFi Group. Wszystkie ceny zawierają podatek VAT. Wszelkie prawa zastrzeżone